Máte hlad? Jste tu správně!!

Vítejte na stránkách Vašeho oblíbeného restaurantu Jerrys v americkém stylu předválečných let.

Pokud nás zrovna nestíháte navštívit osobně a logicky se nechcete vzdát našich dobrot a specialit měli byste vědět, že pro nás není problém ani rozvoz jídla. Jak snadné je si objednat pizzu, hamburgery, saláty, těstoviny nebo jiné dobroty domů nebo do kanceláře. Jednoduchý webový systém Vás provede naší stálou nabídkou, kde lze najít mimo jiné pizzy, saláty, těstoviny, ale je obohacená také o polední menu. K platbě u nás můžete použít i stravenky a při objednávce nad 150 Kč je dovoz zdarma.

Při objednání dbejte na standardní územní dostupnost naší dovážky. Rozvoz do dalších lokalit je po dohodě také možná.

Připravujeme také catering pro akce většího charakteru - meetingy, školení atd.

Nejvýhodnější způsob objednání je připraven pro REGISTROVANÉ. Tak neváhejte a zaregistrujte se a vyzkoušejte náš rozvoz pizzy a jídla po Praze.

star
Rozvoz jídla zdarma


Již jste u nás ochutnali citronádu? Nabízíme Vám recept na tento skvělý osvěžující nealkoholický nápoj.
V naší restauraci nabízíme lahodný nápoj citronáda.
Nabízíme Vám recept na jeho přípravu.

Naše restaurace v Praze Řepích Vám dokáže Váš den skvěle rozzářit. Uvaříme Vám velmi rádi snídaně, obědy i večeře, po kterých už nebudete chtít jídlo z jiné restaurace. Pokud mluvíme o obědech, jsme velmi oblíbenou restaurací pro rozvoz obědů. Polední menu, ale i cokoliv dalšího z naší nabídky, Vám rádi dovezeme až domů či do kanceláře.

Máte rádi pizzu? A myslíte si, že Vaše požadavky na kvalitu pizzy může splnit jen pizzerie? Omyl, Vaše požadavky je schopna uspokojit i naše restaurace, která Vám nabízí i jiná jídla, než jen pizzu a těstoviny.

Ačkoliv Vám umíme připravit skvělý steak z toho nejlepšího masa, přesto si nás lidé pletou s pizzerií.Doporučte nás svým přátelům:JERRY'S - Take away and Delivery
Makovského 1179
Praha 6 - Řepy
Praha
163 00
Česká republikaRozvoz pizzy i ostatních jídel z naší pizzerie se vztahuje na části Praha 5 a Praha 6. Jmenovitě jde o Břevnov, Jinonice, Košíře, Liboc, Motol, Petřiny, Ruzyně, Řepy, Smíchov, Stodůlky, Strahov, Střešovice, Veleslavín, Vokovice, Zličín, Hostivice. Nově také Třebonice, Chrášťany a Řeporyje.